Witamy serdecznie na stronie Sądeckiego Towarzystwa Sportowego SUPERFIGHTER!
Wydarzenia

10.05.2006 : Udany piknik!

Udany piknik!

Przeszło setka dzieciaków wzięła udział w mającym miejsce na nowosądeckim osiedlu Millenium festynie sportowo-rekreacyjnym "Sport przeciw narkomani i alkoholizmowi". Zorganizowało go STS Superfighter przy współpracy z Referatem Ochrony Zdrowia - Wydział Kultury, Sportu i Zdrowia Urzędu Miasta Nowego Sącza.
Komentarze(0)

11.04.2006 : Mistrzostwo Beaty

Mistrzostwo Beaty

23-letnia Beata Matek, najpopularniejsza sportsmenka regionu 2005 r. w plebiscycie "Dziennika", została mistrzynią Polski w kickboksingu, w formule full-contact.