rr Strona główna
cc O klubie
Historia, reaktywacja
Dane klubu
Sponsorzy
Przyjaciele
Współpraca
Zapisy
rr Beata Małek
rr Galerie
2007
2006
2005
2004
Nowy Sacz
::R.E.K.L.A.M.A::
Witamy serdecznie na stronie Sądeckiego Towarzystwa Sportowego SUPERFIGHTER!
Wydarzenia

02.08.2005 : "Sportowe wakacje" z Superfighterem

Rozdali ponad tysiąc upominków...


Kilka setek pociech w wieku od niemowlęcego do 16 lat uczestniczyło w mającym miejsce w byłym tzw. miasteczku indiańskim w osiedlu Milenium festynie sportowym pn. "Sportowe wakacje". Wydarzenia koncentrowały się wokół wystawionego w centrum osiedla ringu pięściarskim.

Ten bokserski atrybut przestaje dziwić, jeśli zwróci się uwagę na fakt, że głównym pomysłodawcą zabawy był niedawno reaktywowany STS Superfighter. Impreza odbyła się przy organizacyjnym współudziale Wydziału Kultury, Sportu i Zdrowia Urzędu Miasta.

W trakcie trwającego blisko pięć godzin festynu, młodzi sądeczanie mieli okazję wziąć udział w licznych zabawach ruchowych i zręcznościowych oraz konkursach artystycznych. Rywalizowano w przeróżnych dziedzinach: od plastyki, śpiewu i tańca, poprzez biegi, skoki, odbijanie piłeczki aż po sprawnościowe potyczki w ringu. Każdy uczestnik zmagań otrzymywał upominek, zaś zwycięzcy cenne nagrody.

- Myślę, że była to dobra propaganda sportu, szczególnie boksu - mówi prezes Superfightera Mariusz Lasko. - Dzieciaki, i te najmłodsze, i trochę starsze, miały sporo uciechy, a nam pozostała satysfakcja, że udało się im umilić wakacje. Uświadomiliśmy sobie, jak przerażająca duża ilość pociech nie wyjeżdża w lecie z miasta i nie bardzo ma co zrobić z sobą. Poprzez organizację imprezy zaczynamy wpisywać się w aktywne życie mieszkańców osiedla Milenium.

Organizacja festynu nie byłaby możliwa, gdyby nie hojność sponsorów oraz aktywność ludzi dobrej woli, o których w dzisiejszej dobie coraz ciężej. Tym większe więc uznanie należy się tym, którzy zdecydowali się na uszczuplenie portfela i poświęcenie swego cennego czasu.

Patronat prasowy nad festynem sprawowała redakcja "Dziennika Polskiego".

(dw)

Sprawny przebieg zabawy to zasługa głównie:
Józefa Kantora, dyrektora WKZiS UM, Bogdana Sekuły z tego samego wydziału, Iwony Barnowskiej z Optimusa S.A., Leszka Kopcia - właściciela wytwórni lodów "Lwowianka", Dariusza Dorbacha, dyrektora Studia Odnowy Biologicznej z ul. Lwowskiej 107, lek. stom. Jerzego Susuła oraz Anny Machowskiej, kierowniczki Osiedlowego Klubu "Piast". Lista sponsorów przedstawia się następująco: Optimus S.A., WAPRO - systemy informatyczne z Warszawy, Semi-Line Warszawa, Radio RMF-FM, Wytwórnia Wód Mineralnych Piwniczanka, Novitus SA, Bartex - hurtownia zabawek, piekarnia "Danek" oraz firma "Snakes".

"Dziennuk Polski" 2005-08-02

autor: ouvec

Komentarze(0)imie/nick:
mail: (opcjonalnie)

emotki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Usuń

 
Przegląd Ligowy
PolskiRing.com
BoksKobiet.com
SportyWalki.Pl
PolskiBoks.pl
Boxing.Pl
BoxingForum.Pl
Onet o boksie
Interia o boksie
Katalog stron o boksie
Strona PZB
Strona PZKB
Strona MZB
 
 
Wytwórnia Lodów "LWOWIANKA"
Urząd Miasta
Nowego Sącza
MPEC Sp. z o.o.
Dziennik Polski
Nieruchomosci FORTUNA
Violin Sp. z o.o.
Klub muzyczny SCREAM
Kino Kolejarz
SEZAM