PROJEKTANT / EKIPA

image
Projektant

mgr inż. arch. Krzysztof Bielaszka

W 1998 roku ukończyłem Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Westwalewicza w Tarnowie gdzie otrzymałem tytył technik plastyk w specjalności meblarstwo artytyczne. Pasje i zaintereowanie meblastwem pogłebiałem pod okiem wśmienitych nauczucieli na tradycyjnych warsztatch meblarskich przez 5 lat nauki w liceum. Tam nauczylem się technik stolarskich i meblarstwa historycznego oraz współczesnego a także rozwinąłem zmysł estetyczy zwłaszcza w kierunku meblarstwa i wystroju wnetrz.

Kontynuując naukę w kierunku dziedziny sztuki i estetyki w 2004 roku ukończyłem Politechnikę Krakowską im. Tadeusza Kościuszki na wydziale Architektury i Urbanistyki.

Studia pozwoliły rozwinąc mi swoje zainteresowania. Znalazłem sposób na kreowanie większej przestrzeni w kontekście domu, wnętrza i mebla w bezpośrednim kontakcie z człowiekiem. Fascynuje mnie etap projektowania i uzgodnienia rozwiazań oraz samo fizyczne i namacalne tworzenie przestrzeni czy drobnego detalu.

Sprawna ekipa

Jesteśmy firmą rodzinną. Obecnie już trzecie pokolenie poznaje techniki stolarstwa i meblarstwa.

Zgrany zespół to część sukcesu ze zrealizowanych projektów. Dysponujemy możliwościami aby samodzielnie realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Współpracujemy z każdą ekipą, zarówno na etapie wykonywania naszej części projektu jak i wcześniej podczas wszystkich prac poprzedzających. Na prośbe inwestora przygotowujemy odpowiednią dokumantację oraz bezposrednio kontaktujemy się z fachowcami na całym etapie projektu.

image