Archiwum wydarzeń STS SUPERFIGHTER:

 • 23.10.2006 : MŚ w boksie: Sześć reprezentantek Polski
 • 11.06.2006 : Mistrzostwa UE w boksie kobiet: Dwa złote medale Polek
 • 27.05.2006 : Polska - Niemcy 14:6 w bokserskim meczu kobiet
 • 24.10.2005 : Superfighter w ogniu!
 • 11.08.2005 : Harcówka dla Superfightera
 • 01.10.2004 : Superfighter trenuje w halach WSB

  Zobacz również na wydarzenia związane z Beatą Małek


 • MŚ w boksie: Sześć reprezentantek Polski

  Sześć reprezentantek Polski wystąpi w mistrzostwach świata w boksie, które od 17 do 24 listopada odbędą się w Delhi (Indie) - poinformował selekcjoner Leszek Piotrowski.
  - W składzie znalazły się Ewelina Pękalska (48 kg/Junior Box Poznań), Jagoda Karge (52/Wda Świecie), Karolina Michalczuk (54/niestowarzyszona), Anna Kasprzak (57/Gwardia Warszawa), Kinga Siwa (63/Pomorzanin Toruń) i Beata Małek (80/Superfighter Nowy Sącz). Rezerwową jest Karolina Koszela (66/Stella Gniezno) - powiedział PAP Piotrowski.

  Wszystkie zawodniczki są medalistkami mistrzostw Europy, które we wrześniu odbyły się w Warszawie. W hali Torwaru na najwyższym stopniu podium stanęła Małek, drugie miejsce zajęły Pękalska (wtedy w 46 kg) i Michalczuk, a trzecie Karge, Kasprzak (60 kg), Siwa i Koszela.

  W poniedziałek reprezentantki Polski wróciły z turnieju z Vejle, a już nazajutrz rozpoczną zgrupowanie w Karpaczu. - W Danii w swoich kategoriach wagowych triumfowały Pękalska i Małek, a Michalczuk przegrała swoją walkę finałową. Dwie z nich w decydujących pojedynkach spotkały się z rywalkami z Indii. Ponadto Pękalską wybrano najlepszą zawodniczką turnieju - dodał szkoleniowiec.

  Rok temu MŚ kobiet miały się odbyć w St. Petersburgu, ale niemal w ostatniej chwili zostały przeniesione do innego rosyjskiego miasta - Podolska. Powodem były kłopoty finansowe organizacyjne.
  - Indie poradzą sobie z organizacją mistrzostw. Niedawno reprezentantki Indii chciąły nawet przyjechać do Polski na zgrupowanie. Spotykaliśmy się z przeciwniczkami z tego kraju na kilku turniejach, głównie w Stambule. Bilans mamy korzystny - stwierdził Piotrowski.

  W Podolsku trzecie miejsce zajęła Małek. To był pierwszy medal dla Polski w historii tych zawodów.
  PAP /23.10.2006 11:27; sport.onet.pl

  do góry  

  Mistrzostwa UE w boksie kobiet: Dwa złote medale Polek


  Karolina Michalczuk (54 kg) i Beata Małek (80 kg) zdobyły złote medale mistrzostw Unii Europejskiej w boksie, które w niedzielę zakończyły się w Porto Torres na Sardynii.

  W walkach finałowych Michalczuk pokonała przez rsco w 2. rundzie Natalie Kalinowski (Niemcy), a Małek wygrała przez przewagę punktową (rsco) już w pierwszym starciu z Ulrike Brueckner (Niemcy).

  Nie powiodło się Annie Kasprzak (60 kg), która przegrała 8:19 pojedynek o złoty medal z Guslum Tatar (Turcja). Trzecie miejsce we Włoszech zajęła Ewelina Pękalska (46 kg).

  W klasyfikacji drużynowej triumfowała Turcja, przed Polską.

  do góry  

  sts Polska - Niemcy 14:6 w bokserskim meczu kobiet


  Reprezentacja Polski kobiet w boksie pokonała Niemcy 14:6 w towarzyskim meczu, który odbył się w Koszalinie.

  W drużynie gospodarzy, prowadzonej przez trenera Leszka Piotrowskiego, zwycięstwa odniosły Ewelina Pękalska (46 kg), Karolina Michalczuk (54 kg), Karolina Graczyk, Aleksandra Paczka (obie 57 kg), Anna Kasprzyk (60 kg), Karolina Koszela (66 kg) i Beata Małek (80 kg).

  do góry  

  Superfighter w ogniu!

  23 października nad ranem spłonęła "Harcówka" - nasza sala treningowa z osiedla Millenium. Ogień zniszczył całe wnętrze budynku wraz z wyposażeniem. Ze strażackiego meldunku wynika, że przyczyną pożaru było podpalenie ...
  pobierz filmik (format DiVX)

  do góry  

  Harcówka dla Superfightera

  Bezdomny do niedawna Superfighter ma swoją siedzibę. Jest nią dawna harcówka, zlokalizowana w samym centrum nowosądeckiego osiedla Milenium. Pomieszczenie wymaga dość poważnego remontu, działacze klubowi wyrażają jednak przekonanie, że z lokalu zawodnicy będą mogli skorzystać już na początku września.

  - Nie ukrywam, że jestem szczęśliwy - przyznaje Radosław Pietrzkiewicz, trener sądeckich pięściarzy. - Dopięliśmy swego, mamy swój własny kąt. Od kilku miesięcy czyniliśmy o harcówkę starania, które przed kilkoma dniami zwieńczone zostały sukcesem.Niewątpliwie znaczny wpływ na decyzję osób z Rady Osiedla miał zorganizowany przez nas festyn dla mieszkańców Milenium, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Udowodniliśmy, że chcemy aktywnie włączać się w osiedlowe życie i w rozwiązywanie ewentualnych problemów.

  Dzięki pomocy naszego niezawodnego dobrodzieja Leszka Kopcia oraz życzliwości pana Tabasza, przewodniczącego Rady Osiedla, w najbliższym czasie podpiszemy umowę z Grodzką Spółdzielnią Mieszkaniową o wynajem budynku. Znajdzie się w nim miejsce dla tzw. ringu podłogowego, szatni, natrysków oraz klubowego biura.

  Obecnie w Superfighterze trenuje 25 zawodników w wieku od 11 do 37 (Wojciech Górszczyk!) lat oraz.jedna, za to najwyższej klasy zawodniczka: Beata Małek.

  „Dziennik Polski Nowosądecki”.

  do góry  

  Superfighter trenuje w halach WSB

  Dzięki uprzejmości rektora Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu dra Krzysztofa Pawłowskiego od października 2004r. zawodnicy STS Superfighter mogą trenować w halach sportowych WSB. Jednocześnie studenci mogą korzystać z treningów pod bacznym okiem trenera Radosława Pietrzkiewicza.

  do góry  

  :: LINY & LINKI:

  Onet o boksie

  Interia o boksie

  PolskiBoks.Pl

  Boxing.Pl

  BoxingForum.Pl

  Strona PZB

  Strona MZB

  SportyWalki.Pl

  Katalog stron o boksie


  :: SUPERFIGHTER WSPIERAJĄ:

  Wytwórnia Lodów "LWOWIANKA"

  WaPro Sp. z o.o.

  Dziennik Polski

  Kino Kolejarz

  Stronę sklecił Ouvec w styczniu 2005 a ostatnio mieszał .